Infolinka 954 200 200

 
 

Form Filler pro operační systém MS Windows

V případě, že používáte operační systém MS Windows, klikněte na níže uvedený odkaz a stáhněte si potřebný instalační balíček. Po spuštění instalačního balíčku postupujte podle pokynů průvodce instalací. Podporovány jsou verze MS Windows VISTA, 7, 8 a 10 (32-bit i 64-bit, ne RT).

Upozornění

K instalaci je potřeba mít administrátorská oprávnění pro práci s Vaším osobním počítačem. Pokud je nemáte, požádejte správce svého počítače o součinnost.

Uživatel ISDS by nikdy neměl spustit instalaci aplikace, aniž by si předtím neověřil její pravý původ. Před instalací proto doporučujeme ověřit si digitální podpis celého instalačního balíčku. Pro kontrolu digitálního podpisu je nutné kliknout pravým tlačítkem myši na lokálně uložený instalační balíček, následně vybrat z kontextového menu možnost Vlastnosti a v rámci něho zvolit kartu Digitální podpisy, kde jsou umístěny informace o digitálním podpisu aplikace. V případě správného podepsání instalačního balíčku je zde zobrazen platný digitální podpis. V podrobných informacích o tomto podpisu je uvedeno, že je stále platný a nebyl odvolán. Při kontrole certifikátové cesty jsou platné všechny certifikáty, které se v ní nalézají.

Zpět